Yüz Gençleştirmede Thermage CPT

Thermage, ameliyat olmadan yüzünüzün daha genç ve sıkı görünmesini sağlar. Yüzünüzde kırışıklar oluşmaya başladıktan sonra Thermage yüz uygulaması yaptırmanızı öneririz. Böylece yüz germe ameliyatına gerek kalmadan yüzünüzde lifting etkisi yaratabilirsiniz. Thermage uygulaması yüzün alt katmanlarına inerek uzun süre cildinizde etkili bir gençlik etkisi sağlayabilir. Thermage uygulaması genellikle tek seansta tamamlanır. Kısa sürede etkili bir gençlik işlemi için Thermage CPT sizleri bekliyor.

Thermage nasıl çalışır?

Thermage CPT uygulamasının temelinde kolajen dokusunun arttırılması amaçlanır. Thermage uygulamasında öncelikle cilde soğutucu sprey sıkılır, sonrasında ise yüksek ısı dalgası uygulanır. Cildin alt katmanlarına inen yüksek ısı, cildin doğal kolajen üretme sürecini başlatır. Aynı zamanda Thermage uygulamasının başlığından aktarılan yüksek ısı enerjisi cildin sıkılaşmasını da sağlayacaktır.

Thermage kimlere uygundur?

Cerrahi müdahale gerektirmeyen yaşlılık izleri için Thermage CPT uygulaması önerilir. Anestezi almadan, ağrı veya acı hissetmeden tek seansta Thermage ile gençlik ışıltısı yakalayabilirsiniz. Thermage uygulaması genellikle 30’lu yaşlardan sonra tercih ediliyor. Yaşlılığın ilk izlerini görmeye başladığınızda Thermage yaptırabilirsiniz. 30’lu yaşlardan sonra azalan kolajen dokusu cildin sarkmasına yol açar, cilt sıkılığını kaybeder. Thermage uygulaması da tam bu sırada devreye girerek cildin doğal bir şekilde kolajen salgılayarak gençleşmesini sağlar.

Thermage hangi sorunları tedavi eder?

  • Ciltteki sigara kullanımına bağlı lekelenmeyi
  • Ciltteki kırışıkları
  • Orta dereceli cilt sarkmasını
  • Yüzdeki mat görünümü

Thermage uygulaması güvenli midir?

Thermage yüz gençleştirme tedavisi 80’den fazla ülkede uygulanmaktadır. Dünyada 600.000’den fazla Thermage uygulaması yapılmıştır. Bugüne kadar hiçbir riski görülmeyen Thermage uygulaması oldukça güvenlidir. Thermage uygulamasını uzman bir hekime yaptırdığınızda cildinizin sıkılaştığını ve daha genç göründüğünü fark edeceksiniz.

Thermage uygulamasının sonucunu ne zaman görebilirim?

Thermage yüz gençleştirme tedavisinin en etikili sonucunu, uygulamadan sonraki 4.ve 6.ay arasında görebilirsiniz. Thermage uygulamasını tek seans yaptırmanız yeterli olur. Tek seans cildinizin yenilenip daha gençleşmesini sağlayacaktır.

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Quartz Clinique 2015 Tüm Hakları Saklıdır.