Velashape III İle Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme işlemleri, yapılan sağlıklı beslenme programları ardından ya da kilo problemi yaşanmamasına rağmen bazı bölgelerdeki lokalize yağların fazlalık görünümü yaratmasını en uygun derecelerde tedavi etmek için yapılan tedavilerdir.

Bölgesel incelme ile bir çok bölgede zayıflama sağlanır. Özellikle de selülitli bölgeler de oldukça başarılı sonuçlar elde edilir.

Selülitler de dirençli lokalize yağlardandır. Kilo problemi yaşayan kadınlarda çok yoğun derecelerde görülürler fakat hiç kilo problemi olmayan kadınlarda da görülebilirler. Çünkü selülit hem lokalize yağların dirençli olması ile ilgilidir hem de kadınların kas yapısı ile. Kadınların kas yapısı erkeklerden biraz farklıdır. Özellikle bacakların üst kısımlarında. Burada yağ dokuları kasların arasına rahatlıkla sıkışabilir ve selülit görünümü yaratır. Bu nedenle selülit zayıf veya kilolu tüm kadınların kabusudur. Bu tedaviler için en uygun zamanlar kış ayları ve ilk bahardır. Hangi tedavi şekli ile selülit tedavisi yapılacağı ise problemli alandaki yağ dokularının yoğunluğuna ve kilonuza, yaşınıza göre belirlenir. Bu konuda en doğru yönlendirme doktorunuz tarafından yapılacaktır.

Selülit tedavileri ve bölgesel zayıflama tedavilerine ek olarak yürüyüşler, yağ yakıcı sporlar ve beslenme şekline dikkat etmekte çok önemlidir. Bölgesel zayıflama tedavi görüp sağlıklı beslenmemek yapılan tedavilerin etkisini azaltır .

Vücut Şekillendirme ve Selülit Tedavisi

VelaShape 3 selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. VelaShape™ yaşantınızın günlük akışını aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

VelaShape III hangi bölgelerde uygulanabilir?

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansa da, VelaShape™ cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

Söz Konusu Tedavinin Seans Sayısı Nedir ?

Tedavinin seans sayısı fazladır. Çünkü etki haricen bir basınç ile sağlanır. Seanslar; 4 seans olarak başlar. Gerekli olduğu zamanlarda seans sayısı arttırlır.

Sonuçların kalıcılığını sağlamak için ne yapmalıyım?

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılacaktır.

Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında VelaShape III teknolojisinin avantajları nelerdir?

Her şeyden önce VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik masajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

 

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Quartz Clinique 2015 Tüm Hakları Saklıdır.