Ultrashape V3

Ultrashape V3

Ultrashape V3 ilk ve tek FDA, onaylı medikal müdahale olmayan, ultrason darbeleriyle yağ hücrelerini yakmaya odaklanmış vücut şekillendirici prosedürdür. Liposuction’dan farklı olarak, Ultrashape V3 cerrahi bir müdahale değildir. Kesme, aneztezi ya da iyileşme süreci yoktur.

Diğer yağ alma işlemlerinin aksine, yağı yakma veya dondurma işlemi içermediği için, acısız ve iz bırakmayan bir uygulamadır. Ultrashape V3 kilo kaybından farklı olarak, sadece yağ hücrelerini yıkar ve yok eder.

Ultrashape V3 nasıl çalışır?

Ultrashape V3’ün ileri teknolojisinden konuşmak gerekirse; ultrasonik enerjisiyle yağ hücresi tabakalarını yok ederek, yağın trigliserid formunda dışarı alınmasını sağlar. Trigliseridler daha sonra işlenmiş bir şekilde karaciğer yoluyla vücuttan doğal bir şekilde elimine edilir. Yağ hücrelerini saran dokular, sinirler ve kas grupları zarar görmez.

 

Sadece arkanıza yaslanın ve rahatlayın!

Ultrashape V3 prosedürü keyifli ve rahatlatıcı bir tecrübedir. Ameliyatsız bir işlem olduğu için, anestezi veya kesme işlemi gerektirmez. Öncelikle müdahele yapılacak bölge doktorla birlikte belirlenir, ardından özel kemer bel bölgenize sarılır ve son olarak cilde jel uygulanır. Uzmanımız tarafından Ultrashape V3 dönüştürücüsü uygulama yapılacak bölgede gezdirilerek neredeyse acısız ultrason akımları verilir. Uygulama 1 saat veya daha kısa sürebilir, Ultrashape V3 sizi güzelleştirirken siz de arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz!

Bel bölgesindeki İnatçı yağlar!

Vucudumuzda 2 tip yağ bulunur; visceral (iç organlarınızın etrafını çevreleyen yağlar) ve deri altınızdaki yağlar. Egzersiz yapmak ve sağlıklı beslenmek iç organlarınızı saran yağların azalmasını sağlarken, deri altı yağları yok etmek oldukça zordur. Ultrashape V3 diyet ve egzersizle giderilemeyen bu inatçı deri altı yağları hedef alarak vücuttan uzaklaştırır.

İdeal adayda ideal sonuçlar!

İdeal Ultrashape V3 adayı beden kitle indeksi 30 ve altında olan ve bel bölgesinle elle gözlenebilen yağlanma görülebilen kişilerdir. Beden kitle endeksinize göre, Ultrashape V3 sizin için iyi bir Liposuction alternatifidir.

Quartz Clinique 2015 Tüm Hakları Saklıdır.