Thermage CPT

Thermage CPT Nedir?

Thermage CPT radyofrekans dalgaları kullanılarak bağ dokusunu etkileyen ameliyatsız işlemler arasında yer alan bir teknolojidir. Thermage, ürettiği enerji, güç ve emniyet açısından yüksek standart sağlar. Cerrahi müdahale gerektirmeyen bu prosedür; ameliyatsız ve iğnesiz cildi sıkılaştırıp daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Tek seanslık bu işlem sonrası,  cildin daha gergin ve daha genç göründüğü fark edilebilmektedir, sonrasında hastalar günlük yaşamına geri döner.

Thermage CPT Nasıl Etki Eder?

Radyodalgaları (RF) kullanılarak cilt ve cilt altı dokuları üzerinde yenileyici ve sıkılaştırıcı bir etki yaratılır. Cildin alt katmanlarında bulunan kolajen doku uyarılarak, zaman içerisinde cildin yenilenmesi, sıkılaşması,sarkmaların azalmasını ve gençleşmesini sağlar. Bu his zamanla artarak devam eder.

Thermage CPT etkili ve güvenli bir şekilde ciltte,yüz, göz, dudak, karın, kollar, bacaklar ve kalça olmak üzere vücudun birçok bölgesinde  uygulanabilir. İşlem sonrası geçici kızarıklık, şişlik ya da ciltte tahriş olabilir. Bunlar dışında herhangi bir yan etki görülmez.

Thermage CPT kimler için uygundur?

Henüz cerrahi işlem gerektirmeyen düzeyde sorunları olanlar, sınırlı sayılabilecek sorunlarını thermage ile hafifletebilir ve  cerrahi gereksinimini geciktirebilirler. Aslında cerrahi uygulamalar için uygun aday olmalarına karşın, cerrahi düşünmeyen, cerrahi uygulamalardan çekinen hastalar, cerrahinin sağlayabileceği sonuçları elde edemeseler de, Thermage  CPT onlara daha sınırlı da olsa gözle görülür bir fayda sağlar.

Daha pürüzsüz ,sıkı ve genç görünen bir cilt !

Thermage uygulamasından sonra, lazer tedavilerinde olduğu gibi güneşten korunmak zorunda değilsiniz. Bu uygulama her mevsim yapılabilir. Tedavi sonrası günlük rutininize geri dönebilirsiniz.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Tedavinin sonuçları uygulamadan hemen sonra başlayarak etkisini 6. aya kadar arttırarak maksimum düzelde gösterir. Sonuç cildin durumuna ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak etkisini yaklaşık iki yıl korur.

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Quartz Clinique 2015 Tüm Hakları Saklıdır.