OxyGeneo+

Yoğun oksijen takviyesi ciltte uzun süredir iyileşmeyen güç yaraların kolayca iyileştirdiği uzun yıllardır biliniyor. Günümüzde deriye uygulanan yüksek saflıktaki oksijenin arındırıcı, yenileyici ve tazeleyici özelliği birçok cilt bakım sistemi tarafından kullanılıyor. OxyGeneo+’ın diğer uygulamalardan farkı cilde oksijeni dışardan değil, kan dolaşımı yoluyla içerden sağlıyor. OxyGeneo+ etkili yüz uygulamasını eş zamanlı olarak sağlıyor. Nazik bir şekilde cildi ölü hücrelerden arındırarak, cilde oksijen verir ve derinlemesine cilt yenileme işlemi, cilt için temel canlandırıcı besinlerin cilde verimesiyle tamamlanır. OxyGeneo+ teknolojisi üstün anti-aging sonuçlarını cildi derinlemesine etkiyerek sunar. Her cilt için güvenlidir.

OxyGeneO+ kalsiyum karbonat ve sitrik asit karışımından oluşan, efervesan tablete benzer bir başlıkla çalışır. Cilde jel karışım sürüldükten sonra bu başlık jel üzerinde gezdirilmeye başlanır. Jelin hafifçe köpürmesi, deri yüzeyinde karbondioksit oluşumunu başlatır. Cilt de tepkisel olarak deri yüzeyinde artan karbondioksit miktarını dengelemek için yüzeysel kan dolaşımındaki oksijen miktarını arttırır. Artan oksijenle birlikte cilt arınıp temizlenerek kendisine verilecek tüm yararlı besinleri almaya hazır hale gelir (Oksijenasyon).

OxyGeneO+ ne sağlar ?

  • Cildi canladırır ve nem dengesini sağlar.
  • Cilde genç bir görünüm verir.
  • Cilt matlığını giderir.
  • Kırışıklık görünümünü azaltır.
  • Daha sıkı bir cilt ve sıkı gözenek oluşumunu sağlar.
  • Cilt lekelerini azaltır.

Eksfoliasyon: Jelin üzerine uygulanan efervesan başlık köpürerek eridikçe bir yandan da pürüzlü bir yüzeye sahip oluyor; bu da derideki ölü hücre katmanının sıyrılıp atılmasını sağlıyor. Ortaya çıkan pürüzsüz yenilenmiş cilt aktif besinleri almaya hazırdır.(foto)

İnfüzyon: Cilt üzerine uygulanan jel oldukça zengin bir etken madde içeriğine sahiptir. Peptidler, renk tonunu eşitleyici maddeler, vitaminler, bitkisel ekstrelerle dolu olan jel sağlanan oksijen desteği sayesinde "aç" hale gelmiş cildin mükemmel biçimde beslemektedir. Efervesan başlık ölü deri katmanının sıyrılıp atılmasını sağladığı için bu besinler derin katmanlara kolayca inebilmektedir. Bu besinler iki farklı jel aracılığıyla verilebiliyor, biri NeoRevive adı verilen yaşlanma karşıtı bir karışım, diğeri de NeoBright adında renk tonunu eşitleyen, leke oluşumu, matlaşmış cilt görünümü gibi cilt sorunlarında kullanılan bir karışımdır.

Geneo+ ile kullanılan iki farklı tedavi Neobright ve NeoRevive 6 ayrı seansta 6 günde bir kez uygulanıyor. İlk seansta farkı hemen görebileceğiniz gibi pürüzsüz, canlanmış ve dengelenmiş bir cildi acısız, ağrısız bir şekilde elde edebilirsiniz.

Quartz Clinique 2015 Tüm Hakları Saklıdır.