Neden Babyface Beauty?

Çünkü, cildimiz bizim aynamızdır. Cilt bakımı sonrası parlak görüntü için keşke hep böyle kalsa deriz ancak kısa sürede cilt yeniden matlaşır. ‘Baby Face Beauty’ uygulaması tam da bu amaca yönelik diyebiliriz. ‘Baby Face Beauty’ lazer destekli bir cilt bakım uygulaması; ciltte highlighter etkisi yaratmakta. ‘

Kızarmadan, soyulmadan ve acı çekmeden mümkün olan en kısa sürede  yenilenmiş bebek gibi bir cilde sahip olabilirsiniz. Yalnızca 10 dakika süren bu uygulama ile cilt tipiniz ve cilt sorununuza göre 1-3 ya da 5 seansta yepyeni bir cilde kavuşmak sizin elinizde!

 

Thulium Lazer sistemi ile yapılan bu cilt yenileme işleminde cildinizin ihtiyacına göre uzmanlar tarafından belirlenen A ve C vitaminleri, Tranexamicacid, Resveratrol, kök hücre içeren Nano partiküllü Lasemd ampuller deride açılan mikro kanallara yedirilmektedir. Kısa sürede lazerin ve ampullerin anti-aging ve aydınlatıcı etkisinden faydalanmak, uzun vadede ise yenilenmiş bebek gibi bir cilt, sıkılaşmaş gözenekler, eşitlenmiş cilt rengi ve sıkılaşmıs bir boyna sahip olmak mümkün.

 

Baby Face Beauty Lazer Tedavisi cilt sorunlarını ayırt etmeden çözdüğü gibi erkekleri de ayırmıyor. Traş ve traş malzemelerinin uzun vadedeki olumsuz etkilerinden ve yılların getirdiği cilt bozukluklarından kurtulmak için beylere mükemmel bir deneyim sunuyor.

 

Şimdi sıra sizde! Vakit kaybetmeden Baby Face Beauty Lazer Tedavisi ile cildinizin ihtiyaç duyduğu yeniliği sağlayın. Baby Face Beauty Lazer Tedavisi ile bebek gibi bir cilde sahip olmak için uzmanlardan görüş ve öneri almak, ihtiyacınız olanı karşılamak için sizleri davet ediyoruz. Cildiniz bebek gibi olmayı hak ediyor.

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Quartz Clinique 2015 Tüm Hakları Saklıdır.