Babyface Beauty Nasıl Uygulanmaktadır?

Öncelikle kişinin cilt ihtiyacına göre ‘Babyface Beauty’ için özel hazırlanmış serumlar belirlenir. Uygulamada lazer enerjisi ile anesteziye ihtiyaç duyulmaksızın, mikro atımlarla ürünün alt tabakalara geçişini sağlayan kanallar açılır ve ardından hazırlanan serum uygulanır.

Uygulamada iyileşme dönemi bulunmamaktadır.

İşlemin sonuçlarının etkisini birkaç gün içinde hissedecek, cildinizin onarım ve yenilenme süreci devam ettikçe de etkinin de arttığının farkına varacaksınız. Günümüzde yoğun çalışma temposuna ara vermemek, iyi görünmek isteyip iyileşme dönemi yaşamak istemeyen kişiler için ‘Babyface Beauty’ bu noktada hızlı ve hissedilen sonuçlara ulaşmada iyi bir alternatif olarak güzellik sektöründe yerini almıştır.

Kişilerin uygulamanın etkin sonuçlarından memnun kaldıkları belirtilmektedir. Özellikle iş yoğunluğu olanlar, cilt bakımı gibi tedavilere vakit bulamadığından Babyface Beauty ile uzun zaman harcamadan günlük yaşamlarını aksatmadan istedikleri sonuca ulaşabilmektedirler.

Babyface Beauty yaptıranlar acı hissi ve ağrı olmadan kolaylıkla güzelleşmek ve tedavi olmak için bu yöntemden yararlanmaktadırlar. Tüm cilt tiplerine uygulanabilir olması da tercih sebepleri arasında bulunmaktadır.

 

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Quartz Clinique 2015 Tüm Hakları Saklıdır.