Baby Face Beauty

Porselen görünümlü bebek gibi bir cilt herkesin hayalidir. Parlak ve canlı, nemli, dolgun ve eşit tona sahip bir cilt için cildimize iyi bakmak zorundayız. Kırışıkların giderilip cildin sıkılaştırıldığı uzun süreli parlak etki kadınların en çok arzuladığı etkidir. Bu etki için faydalanılan cilt bakımı yöntemlerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılan ürünlerinn cildin alt katmanlarına da ulaşabiliyor olmasıdır.

Baby Face Beauty uygulaması sahip olduğu CDS (Kozmesötik Salım Sistemi) ile cildin ihtiyacı olan gerekli besleyici ve onarıcı içeriklerin maksimum orandan emilimini ve içten dışa iyileşmeyi sağlayan son teknoloji laser sistemine sahip olan bir cilt bakım yöntemidir.

Baby face beauty nin diğer bakımlardan farkı nedir?

- Tedavi süresinin diğer cilt bakımı yöntemlerine göre kısa olması ( 10-15 dakika toplam süre)

- Ağrısız bir yöntem olması sebebiyle anesteziye ihtiyaç duyulmaması

- Kısa süreli bir kızarıklık olması nedeniyle kişinin günlük yaşamına hemen dönmesi.

- Hem lazerin etkisi hem de kullanılan kozmesötiklerin ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, içten dışa doğru iyileşmeyi hızlandırabilmesi.

Baby Face Beauty Hangi Ciltler için Uygundur?

Cilt bakımlarında istedikleri etkiyi alamayan ve laser tedavilerinin iyileşme sürecini yaşamak istemeyen kişiler, geniş gözenek sorunu olanlar, vitamin enjeksiyonlarındaki morluk kızarıklık gibi sıkıntıları yaşamak istemeyenler, daha parlak ve sıkı bir cilde iyileşme süreci yaşamadan ulaşmak isteyen kişiler, cildini uzun vadeli olarak dış etkenlere karşı korumak isteyenler bu uygulamayı rahatlıkla yaptırabilirler. ‘Baby Face Beauty’ tedavisinde kullanılan serumlar CDS sistemine özel olarak üretilmiştir. Ürünlerin saflığını sağlamak üzere az sayıda içerikle kullanıma sunulmuştur. Büyüme faktörü içeren, askorbik asid, traneksamik asid, retinol ve resveratrol içeren klinik kullanıma sunulmuş formları bulunmaktadır.

Baby face beauty kaç seans uygulanmalıdır?

Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 1-2 hafta aralıklarla 3-5 seans uygulanabilir. Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır.

Baby Face Beauty Thulium lazer ile bütün cilt tiplerine yıl boyu güvenle tedavi uygulanabilir ve gelişmiş moduyla kozmesötik salım, cilt renginin ve dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların hafifletilmesi gibi çeşitli tedaviler yapılabilir.

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Quartz Clinique 2015 Tüm Hakları Saklıdır.